Cenny sok z Noni

Na rynku coraz częściej pojawiają się produkty z kategorii super żywności, które reklamowane są jako zdrowe i ekologiczne. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ są to produkty najwyższej jakości, które zawierają mnóstwo cennych składników.

Co nam zapewni picie soku z Noni?

sok z noni sklepPicie soków jest od dawna zalecane przez dietetyków i lekarzy, ponieważ są źródłem niezbędnych witamin dla naszego organizmu. Wiele z nich samodzielnie wykonamy w domu, ale są też takie, które pochodzą z dalekich krajów. Może to być na przykład sok z Noni sklep ze zdrową żywnością będzie go posiadać z pierwszej ręki, czyli od producenta. Jest on pozyskiwany z owoców morwy indyjskiej, która rośnie w środkowo – wschodniej Azji oraz na wyspach Oceanu Spokojnego. Sok jest doskonale znany i ceniony w regionie Polinezji, ponieważ jest on tam uznawany za remedium na wszelkie schorzenia i dolegliwości. Oryginalny sok kosztuje od czterdziestu do nawet sześćdziesięciu złotych za litrową butelkę, zatem nie należy on do najtańszych produktów, ale za to ma mnóstwo cudownych właściwości. Niektóre badania naukowe dowodzą, że sok z Noni zawiera związki mogące hamować namnażanie się komórek nowotworowych, przez co może być stosowany w leczeniu raka. Z tego względu przez wiele osób jest uznawany jako naturalny lek na raka, choć nie ma jak dotychczas udokumentowanych ozdrowień w wyniku samego picia soku z morwy indyjskiej. Jednak ze względu na bogaty zasób witamin, minerałów i ważnych substancji, może on znacząco wzmocnić organizm.

Jeżeli chodzi o dawkowanie soku z Noni, to wystarczy jego niewielka ilość każdego dnia, aby cieszyć się jego właściwościami zdrowotnymi. Jednak nie należy przekraczać dziennej zalecanej dawki, ponieważ niektórym osobom może zaszkodzić, ze względu na duże stężenie czynnych substancji.