Czy są tapety z lasem ?

Kupiliśmy z mężem działkę  i domek nad urokliwym jeziorem. Domek jest położony w lesie. Koło naszego domku są duże sosny. Gdy siedzimy na trasie mamy piękny widok na jezioro i zapach sosen. To idealne miejsce do wypoczynku. Musieliśmy tylko wyremontować salon. Chcieliśmy żeby miał klimat, był oryginalny i nawiązywał do tego cudownego miejsca.

Las na tapecie w salonie na działce

tapeta na ścianę lasDo naszego małego ale przytulnego salonu kupiliśmy oryginalna grafikę przedstawiającą sosny we mgle. Kupiliśmy też wiele naturalnych, drewnianych dodatków, szklane świece, lampiony, przytulne poduchy i ledowe lampki. jednak czegoś nam brakowało. Przypadkowo w Internecie zobaczyliśmy coś co nas olśniło, była to tapeta na ścianę las. Las był sosnowy jak koło naszego domku i we mgle, jak ten na plakacie. Las we mgle pokrył całą ścianę naszego pomieszczenia, stając się widokiem powiązanym z tym, który za oknem. To było fascynujące i bardzo oryginalne. Nasza tapeta z motywem lasu we mgle miała fotograficzną dokładność i nadała wnętrzu oryginalnej dekoracji. Tapeta diametralnie zmieniła klimat naszego saloniku nad jeziorem. Dzięki niej bardzo dobrze czuliśmy się w naszym salonie. Tapeta była wyprodukowana z włókna szklanego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne a przede wszystkim na wilgoć. To było dla nas bardzo ważne i istotne.

Fototapeta las jest kojąca, tajemnicza,  to idealny motyw na tapetę dla wszystkich tych, którzy kochają naturę i najlepiej odpoczywają w jej otoczeniu. Fototapety na ścianę to rewolucja w aranżacji ścian, wnętrz. Tapety z lasem idealnie się wpiszą  w skandynawski styl, który  całą rodziną bardzo lubimy.  W takim stylu urządzamy nasze wnętrza. Gałęzie, zamglony las na tapecie stworzą piękny, niezapomniany klimat w pomieszczeniu.