Kupno złotego łańcuszka

Kiedy zostałem ojcem chrzestnym syna mojego brata, byłem bardzo szczęśliwy. Wiązało się to ze sporą odpowiedzialnością, dlatego od początku starałem się załapać z Tomkiem dobry kontakt. Wielkimi krokami zbliżała się komunia dziecka, dlatego musiałem pomyśleć o prezencie. Stwierdziłem, że dobrym pomysłem na podarek będzie łańcuszek, a na nim medalik, rzecz jasna w wersji ze złota.

Medalik z łańcuszkiem jako prezent komunijny

złoty łańcuszek z medalikiem cenaZostając ojcem chrzestnym Tomka, czułem na sobie niemałą odpowiedzialność. W związku z tym starałem się spędzać z chłopcem tak dużo czasu, ile tylko mogłem. Chciałem bowiem, by zawsze mógł na mnie liczyć. Lata leciały, a Komunia Pierwsza Święta Tomka zaczęła zbliżać się wielkimi krokami. Nastał więc najwyższy czas, bym pomyślał o tym, co mógłbym sprawić na prezent swojemu chrześniakowi. W końcu stwierdziłem, że najlepszą rzeczą, jaką mogę mu sprawić, będzie złoty łańcuszek z medalikiem Cena takiego zestawu nie powalała na kolana, a było to dla mnie istotne, ponieważ nadal byłem studentem na dorobku. Dlatego też kiedy podjąłem już decyzję, że Tomek otrzyma ode mnie łańcuszek z medalikiem, udałem się do sklepu z biżuterią. Zależało mi na dobrej jakości, dlatego też wybrałem ten, który był najbardziej polecany. Miła ekspedientka doradziła mi, który zestaw najlepiej pasuje na tę okazję. Postanowiłem zaufać jej słowom. Nie zastanawiając się długo, dokonałem zakupu medalika z łańcuszkiem.

Teraz kiedy upłynęło już trochę czasu od Pierwszej Komunii Świętej Tomka, jestem bardzo zadowolony, że sprawiłem mu złoty łańcuszek z medalikiem. Chłopiec będzie miał pamiątkę na długie lata. Poza tym widziałem po jego reakcji, że prezent naprawdę przypadł mu do gustu. Cieszę się, że mogłem sprawić mu trochę radości swoim upominkiem.