Musiałam kupić protezę piersi

Mój stan zdrowia ostatnio bardzo się pogorszył. Niestety skończyło się na operacji podczas której lekarz usunął mi pierś. Początkowo obawiałam się, że bez względu na to, jakie ubranie założę będzie to naprawdę fatalnie wyglądało. Na szczęście okazało się, że mogę nosić protezę piersi, dzięki czemu nikt nie zauważy, że moja prawdziwa pierś została usunięta.

Kupiłam protezę piersiową w dobrej cenie

proteza piersiowa cenaLekarz podpowiedział mi, że takie rzeczy można kupić w sklepach medycznych. Postanowiłam od razu po wyjściu ze szpitala się tam udać. Sprzedawczyni od razu pomogła mi dobrać odpowiedni rozmiar. To było bardzo ważne, ponieważ proteza powinna być w tym samym rozmiarze co druga pierś. Jeśli proteza została tak dobrana, to całość wyglądała bardzo naturalnie. Spodobała mi się polecona przez sprzedawczynię proteza piersiowa Cena tego wyrobu medycznego była niezwykle niska, przystępna. Podczas przymiarki proteza świetnie układała się w biustonoszu. Była ona wykonana z delikatnej włókniny, która nie powodowała nadmiernego pocenia się i lekko przylegała do ciała. Protezę bez problemu można było włożyć w staniku, tak że nie poruszał się podczas ruchów. Sprzedawczyni powiedziała mi, że mogę nawet swobodnie i bez obaw uprawiać sport. Była to oczywiście proteza tymczasowa, ponieważ w niedługim czasie miałam przejść operację rekonstrukcji piersi.

Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Proteza była bardzo wygodna i pasowała dosłownie pod każde ubranie. Świetnie sprawdzała się ona w fazie pooperacyjnej i podczas okresu rekonwalescencji. Nie posiadała ona szwów, a z wierzchu była pokryta bawełnianym materiałem, który przepuszczał powietrze. Okazało się to bardzo ważne do zachowania komfortu i poczucia bezpieczeństwa podczas spacerowania po plaży w bikini.