Praca detektywa jest bardzo ciekawa

Czytałam ostatnio bardzo ciekawą książkę. Polecił mi ja mój znajomy, który jest detektywem. Poznaliśmy się jeszcze w szkole. Tomek miał różne ciekawe pomysły na swoje życie. Nie sądziłam jednak, że zrealizuje jeden o którym często wspominał. Bardzo lubiłam go bo był zupełnie inny niż wszyscy. Chłopacy myśleli o piłce nożnej, imprezach a on realizował swoje pasje.

Książka o detektywie mnie zainteresowała

detektyw Tomasz WilkLubiłam spędzać z nim czas i byliśmy przyjaciółmi. Zawsze mogliśmy na siebie liczyć. Kiedy dowiedziałam się, że Tomek chce zostać detektywem wiedziałam, że mu się uda i będzie w tym dobry. Ja zajmowałam się reklamą i postanowiłam przygotować mu wizytówki. Uważałam, że detektyw musi takie posiadać żeby mógł je przekazywać swoim klientom. Postanowiłam przygotować wizytówki w klasycznym stylu. On też był konkretnym facetem dlatego wizytówki musiały współgrać z jego charakterem. Napis detektyw Tomasz Wilk pięknie prezentował się na wizytówce. Postanowiłam dodać jeszcze tylko adres mailowy, adres siedziby i telefon kontaktowy. Kiedy pokazałam Tomkowi przygotowane przeze mnie wizytówki bardzo się ucieszył i podziękował za poświęcony czas. Trzymałam za niego kciuki i po kilku miesiącach Tomek miał już całkiem sporo zleceń. Zajmował się różnymi sprawami od klientów indywidualnych ale także współpracował z dużymi korporacjami. Książka, którą mi polecił była właśnie opowieścią o detektywie, który miał problemy z rozwiązaniem ciekawej zagadki.

Książka tak mnie wciągnęła, że przeczytałam ją w dwa wieczory pomimo tego, że była bardzo długa. Tomek mówił, że chciałby kiedyś brać udział w takiej wciągającej i ciekawej sprawie. Na razie cieszy się z każdego zlecenia nawet małego. Warto doceniać każdego klienta a z czasem na pewno będzie szansa na lepsze zlecenia.