Profesjonalne paralizatory dla służb ochrony

Paralizatory które były na wyposażeniu załogi jeszcze do niedawna nie były sprzętem na którym mogliśmy polegać. Być może kiedyś należały do najlepszych dostępnych urządzeń, choć obecnie były zużyte, i bardzo nieskuteczne. Wymagały natychmiastowej wymiany, gdyż jak się przekonaliśmy kilka razy, nie spełniały swojego zadania w ogóle.

Paralizatory do użytku profesjonalnego

sprawdzony paralizatorNie były więc skuteczne, zwłaszcza podczas obezwładniania osób będących pod wpływem środków odurzających. Niedawno więc zawnioskowaliśmy by zostały one wymienione, z racji złego stanu technicznego. Zostały więc szybko zastąpione nowym, znacznie lepszym sprzętem o wysokiej jakości i równie dużej skuteczności. Wybraliśmy najbardziej sprawdzony paralizator, używany przez służby mundurowe na całym świecie. To urządzenie należy do najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych paralizatorów profesjonalnych, i przydaje się w dowolnej sytuacji zagrożenia. Napięcie może być bowiem błyskawicznie wyregulowane do stopnia wymaganego w konkretnej sytuacji, więc może również służyć do obezwładniania osób pod silnym wpływem alkoholu, substancji psychoaktywnych czy innych podobnych środków wpływających na ośrodek nerwowy. Samo urządzenie jest również o wiele wygodniejsze, mniejsze i lepiej wyprofilowane niż starego typu paralizatory, które powszechnie uważano za zbyt ciężkie, masywne i nieporęczne by mogły być skutecznie używane do zadań ochrony osób.

Znacznie wyższa jakość wykonania i wzmocniona obudowa z tworzywa sztucznego znacząco podnoszą żywotność sprzętu, zwłaszcza jeśli jest on w ciągłym użyciu. Nowe paralizatory są szczególnie wygodne dla młodych kolegów, którzy nie mieli wcześniej okazji obsługiwać takiego wyposażenia i dopiero wykształcają u siebie nawyki i techniki obezwładniania.