Promienna cera dzięki mezoterapii

Walka z postępującym procesem starzenia się skóry nie jest łatwa, jednak dzięki zabiegom oferowanym w gabinetach medycyny estetycznej można osiągnąć pożądane rezultaty. Jedną z metod, która często wykorzystywana jest w tego typu miejscach jest mezoterapia. Skutecznie radzi sobie nie tylko z zmarszczkami, ale także przebarwieniami, zmianami potrądzikowymi.

Wskazania do wykonania mezoterapii

mezoterapia białystokWykorzystywana jest także w celu likwidacji cellulitu, skutecznie pozbywa się nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Stosowana na skórę głowy stymuluje wzrost włosów, a także ogranicza ich wypadanie. Dobranie odpowiedniej techniki, zastosowanie specjalistycznego preparatu umożliwia osiągnięcie pożądanych efektów. Wykonanie licznych nakłuć pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Kontrolowany stan zapalny działa budująco na skórę właściwą. Preparaty zawierają zazwyczaj kwas hialuronowy, witaminy, a także inne cenne substancje. W wielu gabinetach oferowana jest mezoterapia Białystok to miejsce, gdzie klientki mogą zdecydować się zarówno na mezoterapię igłową, jak i bezigłową. Dzięki temu można skutecznie pozbyć się wielu niedoskonałości skórnych. Zabieg wykonywany jest zarówno na obszarze twarzy, jak i dekoltu oraz skóry głowy. Przeciwwskazaniem do jego wykonania jest okres ciąży i karmienia piersią, a także stany zapalne, wirusowe i bakteryjne. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się mnie wielki rumień lub obrzęk, jednak z czasem tego typu niedoskonałości mijają.

Zabieg, jakim jest mezoterapia, jest skutecznym sposobem na odmłodzenie skóry, pobudza procesy naprawcze naskórka, sprawie, że cera jest świeża i promienna. Wykorzystuje się specjalne koktajle, które zawierają witaminy, kwasy nukleinowe, minerały, aminokwasy i koenzymy. Dzięki temu można osiągnąć pożądane rezultaty, odmłodzić skórę, a także poprawić jej wygląd.