Świetny rower dla dziecka

 

Pasją mojego życia jest kolarstwo. Odkąd tylko pamiętam, oglądam relacje z największych wyścigów kolarskich świata z niemałą ekscytacją. Niestety, sam musiałem zrezygnować z wyczynowego uprawiania tego sportu z powodu kontuzji. Kiedy zostałem ojcem, obiecałem sobie, że spróbuję zarazić swoim zamiłowaniem własnego syna. Jestem dumny, ponieważ i on kocha rowery.

Kross to odpowiedni rower dla dziecka

kross vento junior 2.0Kiedy tylko urodził się mój syn, postanowiłem że nawet dekoracje w jego pokoiku będą nawiązywały do kolarstwa. Żona nie miała nic przeciw temu, więc działałem. Z czasem, kiedy synek dorastał, stopniowo zarażałem go pasją do rowerów. Byłem niezmiernie dumny, kiedy w wieku niespełna trzech lat, jeździł rowerem bez dodatkowych kółek. Kiedy nadszedł czas komunii, długo nie zastanawiałem się nad prezentem. Postanowiliśmy z żoną, że mały dostanie rower z prawdziwego zdarzenia. Z wielką satysfakcją postawiłem na model kross vento junior 2.0. Jeszcze większą radość sprawiło mi autentyczne zadowolenie syna z prezentu. Od razu rzucił mi się w ramiona i zaproponował wspólną przejażdżkę następnego dnia. Bardzo się ucieszyłem. Nie ma nic piękniejszego od widoku swojego dziecka, które autentycznie wręcz ocieka szczęściem. Prezent okazał się jak najbardziej trafiony. Rower jest solidny, charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją. Byłem pewien, że tego modelu będą mu zazdrościć wszyscy koledzy!

Dzisiaj, kiedy syn jest już starszy, nadal wybieramy się na wspólne wyprawy rowerowe. Z dumą bijemy kolejne rekordy przejechanych kilometrów. Dbamy tym samym o nasze zdrowie, jak i o tężyznę fizyczną. Jestem szczęśliwy, ponieważ moje dziecko pokochało kolarstwo równie mocno, jak ja. Nie sądziłem, że jestem w stanie do tego stopnia zarazić go miłością do tego sportu.