Wyjątkowa obroża dla psiego seniora

Od lat wspieram schroniska dla zwierząt oraz różnego rodzaju fundacje działające na rzecz praw zwierząt. Parę tygodni temu wzięłam udział w charytatywnej aukcji, w której wygrałam wykonaną na zamówienie obrożę dla mojego psiny. Kasia, bo tak na imię ma moja suczka, ma już 10 lat, ale jest w naprawdę dobrej kondycji i nadal uwielbia długie spacery.

Obróżka pasuje do charakteru mojego psa

obroża dla psaLicytacja odbywała się na rzecz fundacji, która zajmuje się psimi staruszkami. Pomyślałam więc, że muszę wylicytować na niej coś dla swojej suni, która też jest już w podeszłym wieku. Nie szczędziłam pieniędzy na aukcji, ale było naprawdę warto, ponieważ obroża dla psa, którą wylicytowałam okazała się po prostu przepiękna. Dziewczyna, która wystawiła swoją pracę na aukcję okazała się niezwykle miła. Dowiedziałam się od niej sporo na temat jej pracy i tego jak wykonuje obroże, szelki oraz smycze dla psów. Na pewno za jakiś czas zamówię u niej pasujące do obroży szelki na spacery z Kasią. Obróżka, którą wybrałam dla mojego psa wykonana została z różowego materiału, który jest bardzo miękki w dotyku i został ozdobiony kolorowymi perełkami, które sprawiają, że obroża wygląda niezwykle uroczo i dziewczęco. Oprócz tego na obroży zostało też wyszyte białą, błyszczącą nitką imię mojego psa. Obróżka nie wygląda jednak kiczowato. Mimo tego, że znajduje się na niej tak dużo elementów.

Wylicytowany przeze mnie gadżet sprawił mi bardzo dużo radości. Wydawać by się mogło, że to tylko zwykła obroża, ale fakt, że została wykonana specjalnie według mojego „widzimisię” i znajduje się na niej imię mojego pieska, sprawia, że kiedyś będzie to na pewno dla mnie wyjątkowa pamiątka. Nie mówiąc już o tym, że dzięki wylicytowaniu jej mogłam pomóc psom w potrzebie.