Zamawiałem komputer dla gracza za 4000 złotych

 

Od wielu lat składam komputery na zamówienie. Jest to praca o której zawsze marzyłem, lubię dawać “nowe życie” i patrzeć jak moje dzieła po raz pierwszy się uruchamiają. W swojej karierze głównie składałem komputery do grania oraz biurowe, lecz zdarzały się również prawdziwe perełki. Komputery warte kilkanaście tysięcy złotych, które wyglądały na jeszcze więcej.

Składanie komputera do gier za 4000 złotych

komputer do gier do 4000Ostatnio zacząłem również nagrywać swoje składanie różnych komputerów i przy okazji udzielam różnych wskazówek i rad jak się do tego zabrać aby niczego nie uszkodzić. Akurat miałem do złożenia zestaw za 4 tysiące złotych. Ustawiłem transmisję na żywo w tytule wpisałem komputer do gier do 4000 złotych. Zacząłem od doboru odpowiednich części pod wymagania klienta. Z racji tego, że składałem już dziesiątki takich komputerów pokrótce argumentowałem każdy ze swoich wyborów aby początkujący wiedzieli, dlaczego ten model jest lepszy od innego. Na koniec przeczytałem kilka pytań, ponieważ dla niektórych nie było do końca jasne dlaczego wybrałem taki zasilacz. Argumentowałem to tym, że klient w przyszłości planuje dokupić sobie drugą kartę graficzną. Zamówiłem wybrane części oraz umówiłem się z widzami na live’a z jego montażu. Po przyjściu komputera zgodnie ze sztuką złożyłem go tak jak należy oraz przeprowadziłem testy na jego działanie i stabilność systemu. Wszystko było w porządku.

Zapakowałem komputer i wysłałem go do klienta, jednocześnie poinformowałem go, że komputer powinien pojawić się u niego maksymalnie w ciągu tygodnia. Klient bardzo mi dziękował na pomoc, powiedział również, że wszystko śledził na mojej transmisji. Pozwoliło to mu potwierdzić przekonanie, że jestem doskonałym specjalistą w swoim fachu i potrafię tę wiedzę przekazywać.