Zdjęcia ślubne z najlepszym fotografem w Bydgoszczy

Pracuję na wysokim stanowisku, co sprawia że wymagam dużo od innych, ale przede wszystkim od siebie. Tego lata zostałam panną młodą.Nauczyłam się wtedy sporo nowych rzeczy. Organizacja całej uroczystości to nie lada wyzwanie. Chciałam, żeby było wyjątkowo i oryginalnie. Wielką wagę przykładam do zdjęć, co również znalazło swój wyraz podczas poszukiwań odpowiedniego człowieka, mającego sprostać mym wymaganiom.

Poszukiwania najlepszego fotografa ślubnego

najlepszy fotograf ślubny w BydgoszczyNajlepszy fotograf ślubny w Bydgoszczy – to był mój cel, a zarazem spore wyzwanie. Niezbyt dobrze orientuję się w tym temacie, ale od czego ma się dobre koleżanki? To właśnie jedna z nich, świeżo upieczona mężatka podpowiedziała mi, do kogo warto się udać, co też zrobiłam. Samo atelier zrobiło na mnie dobre wrażenie. Wnętrze było urządzone minimalistycznie i z gustem. Na ścianach wisiały liczne portrety i zdjęcia ślubne. Od razu wiedziałam, że trafiłam na profesjonalistę. Podczas rozmowy przedstawiłam swoje oczekiwania. Fotograf podał mi kilka swoich pomysłów do rozważenia. Pokazał mi też portfolio. Niektóre zdjęcia wręcz zapierały dech w piersiach, głównie te wykonane nocą na szczycie drapaczy chmur. Jednym słowem – o takie coś mi właśnie chodziło. Miało być oryginalnie i w dobrym guście. Od razu ustaliliśmy kwestie finansowe – jestem zdania, że lepiej umówić się od razu na konkretną cenę. Prosiłam także o wykonanie mini albumów dla gości – tak by każdy miał pamiątkę z naszego ślubu. Ze spotkania wyszłam pełna dobrych myśli i pozytywnej energii.

Właściwa osoba na właściwym miejscu – tak z perspektywy czasu oceniam człowieka, który zapewnił nam pamiątkę na całe dalsze życie. Do dziś pamiętam tę niezwykłą sesję nad polskim morzem – było magicznie. Mówię to ja – twarda kobieta świata biznesu. Każdemu polecam wykonanie takiej pamiątki.